Nowe plutony chciałbym...

Dyskusja ogólna o wszystkim co związane z DUST.
balint
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:40

Nowe plutony chciałbym...

Postautor: balint » 08 paź 2019, 19:58

...a jakie?

A dwa.
1. Ten pomysł pochodzi z grupy oficjalnej, Olivier napisał "interesting idea", ale słuch o tym zaginął. Chodzi o plutonik pod malutkie mechy Osi: Hermana/Heinricha/Hansa. Coś było, że jak atakują z boku, to mogą przerzucać albo dostają dodatkowe kostki - do pomyślenia. Tak sobie wyobrażam, że fajnie by to ożywiło te sędziwe, acz bardzo fajne - takie dustowe - mechy.
2. Może coś dla Włochów: są dwa AB + piechocińcy. A może dać temu wszystkiemu skauta? Ja wiem, Autoblindy są dustykiwowane jedynie, ale Paolo pokazywał jakieś inne zwiadowcze pojazdy.

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe plutony chciałbym...

Postautor: Marek L. » 08 paź 2019, 20:04

Włochów mało na pluton IMO.
Co do plutonów Axis to uważam że i tak niektóre fajne (jak na przykład ten na Ludwigach) są mało grane, taki boostujący lekkie mechy to bym wolał do Aliantów. Bo one faktycznie są lekkie i zwinne ;)
Dust or Bust!

balint
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:40

Re: Nowe plutony chciałbym...

Postautor: balint » 08 paź 2019, 21:12

Włochów zgadzam się - mało. No chyba ze wyjdą jeszcze te lekkie pojazdy italskie - to czemu by nie. Ale i tak bym chciał :)

Natomiast ta niemiecka propozycja...? Ja już nie chcę wchodzić w dyskusję czy bardziej byłby potrzebny Aliantom czy Osi, natomiast może byś podsunął ten pomysł Olivierowi? Jako nowość. Bo pewnie o dyskusji na oficjalce nie pamięta. :)

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe plutony chciałbym...

Postautor: Marek L. » 09 paź 2019, 17:33

Ja się tutaj nie będę nawet wypowiadał z podsuwaniem pomysłów Oliverowi :|
A co do Włochów to cały ten szpej jest z żywicy więc jestem jednak na nie :evil:
Dust or Bust!

Uther
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 86
Rejestracja: 27 lis 2018, 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe plutony chciałbym...

Postautor: Uther » 09 paź 2019, 20:28

Włosi i inne "pomniejsze państwa wspierające Oś" mają mieć swoją własną frakcję, najpewniej dopiero wtedy dostaną jakieś Plutony itp.

Co do Plutonu do lekkich mechów to pomysł bardzo fajny i chętnie bym to zobaczył ALE Dust Studio teraz nie wydaje modeli które mogłyby tworzyć taki pluton wiec biznesowo to nie ma dla nich sensu bo jedynie wesprą sprzedaż na rynkach wtórnych czy kupowanie resztek magazynowych od FFG

Generalnie to cieszyłbym się gdyby plutonów ogólnie było więcej - po 4-5 per frakcja - i żeby w bardziej istotny sposób zmieniały działanie niektórych jednostek

balint
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:40

Re: Nowe plutony chciałbym...

Postautor: balint » 09 paź 2019, 20:37

Dla mnie koncepcja plutonu jest ogólnie mega pomysłem.

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe plutony chciałbym...

Postautor: Marek L. » 09 paź 2019, 22:43

Dlatego uważam że to się powinno udać, ale dla aliantów ;) Maluchom od nich przyda się jakiś mały boost i taki pluton byłby mega. Szkoda że na to nie wpadliśmy z pół roku temu bo bym to przeforsował w książcę na gwiazdkę. No ale co się odwlecze to nie uciecze, będą kolejne knigi ;)
Dust or Bust!

Gothik
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:47

Re: Nowe plutony chciałbym...

Postautor: Gothik » 10 paź 2019, 09:12

Nowe plutony dla Aliantów?

Obrazek
Dust Archives - https://1drv.ms/u/s!AqaoVyYEuTkXmGI1itH ... 7?e=kJxiEF

Maszeruj albo zdychaj!

balint
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:40

Re: Nowe plutony chciałbym...

Postautor: balint » 10 paź 2019, 10:11

@Marek - to jeszcze.

Rozserzenie ruskiego plutonu heavy breakthrough o czwarty czołg do wyboru - Alekandra. To jako drugi wybór obok Józefa.

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe plutony chciałbym...

Postautor: Marek L. » 10 paź 2019, 22:16

No tak bo ruscy są za słabi i ten pluton trzeba koniecznie ratować bo jest niegrywalny..
Dust or Bust!


Wróć do „Dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości