A co z epiką!!!

Dyskusja ogólna o wszystkim co związane z DUST.
Myszon
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 235
Rejestracja: 29 mar 2016, 14:11
Lokalizacja: Moskwa/Waszyngton

A co z epiką!!!

Postautor: Myszon » 10 lip 2018, 23:39

Tak sobie pomyślałem i tak napisze że w sumie to nie ma dużych gier - i mam pomysł a zarazem Czelendż!!!
Czy znalazło by się pare chętnych osób do zagrania dużej gry 200 lub więcej ptk na stronę?
Analogicznie do np. WH 40?
Wstępne proponowane zasady:
1) 375 lub 450 punktów bazowych przed bonusem frakcyjnym na stronę. Generałowie dzieła się nimi wg. Własnych ustaleń ale przy budowie rozpisek muszą zachować zasady budowy rozpisek.
2) Jeden blok na stronę.
3) Każdy generał może mieć 1 pluton (specjalizcja sił).
4) Wszyscy generałowie danej strony myszą porozumieć się przed gra żeby nie dublować bohaterów. Każdy bohater moE wystąpić raz na stronę
5) Rzut na inicjatywę wykonywany jest raz na stronę, wykorzystując najlepsze warunki strony - strony aktywują się na przeniesie - generałowie między sobą ustalają kolejność ruchów.
6) Bohaterowie i oficerowie oddziałowywują tylko na jednostki swojego plutonu/generała. Mechanicy i medycy mogą wspomagać siły sojusznicze.

Poprosił bym komentarze co sądzicie?

Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Re: A co z epiką!!!

Postautor: Panda » 11 lip 2018, 00:04

Chciałbym porobić zdjęcia tegoż to pojedynku tytanów. Czy uczestniczyć? Nie lubię BDSM ;)
Jołki połki! :twisted:

Myszon
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 235
Rejestracja: 29 mar 2016, 14:11
Lokalizacja: Moskwa/Waszyngton

Re: A co z epiką!!!

Postautor: Myszon » 11 lip 2018, 00:19

To wyraz czemu BDSM ;)
Mam pewne plany związane z ta koncepcja i szukam krytyki ;)

Myszon
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 235
Rejestracja: 29 mar 2016, 14:11
Lokalizacja: Moskwa/Waszyngton

Re: A co z epiką!!!

Postautor: Myszon » 11 lip 2018, 00:22

Wg. Mnie jest to fajny pomysł na epicka grę ... ale i ożywienie czy zagranie pewnych nie ruszanych do tej pory jednostek czy też też plutonów :)

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: A co z epiką!!!

Postautor: Marek L. » 11 lip 2018, 07:31

Pomysł fajny. Grałem tak kilka razy w życiu. Zasady poboczne to kwestia do ustalenia. bardzo sugeruje 2-3 ruchy jednej strony pod rząd w celu przyspieszenia gry. Inaczej to będzie trwać wieczność :D
Dust or Bust!

Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Re: A co z epiką!!!

Postautor: Panda » 11 lip 2018, 09:05

Pomysł fajny. Grałem tak kilka razy w życiu. Zasady poboczne to kwestia do ustalenia. bardzo sugeruje 2-3 ruchy jednej strony pod rząd w celu przyspieszenia gry. Inaczej to będzie trwać wieczność :D
Dlatego BDSM. Dzięuję Marku! :)
Jołki połki! :twisted:


Wróć do „Dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość