Miejsce nam przyjazne 24/7

Dyskusja ogólna o wszystkim co związane z DUST.
Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Re: Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: Panda » 19 paź 2017, 09:53

No skolko ugodno. Jak co komu wedle potrzeb. Tyle, że kameralne granie przy wódeczce to jedno, a miejsce do cyklicznych spotkań w dogodnym dla każdego miejscu to drugie. Miło mi być zapraszanym przez Was do bunkra i każdy mi świadkiem, że z tego zaproszenia często korzystam, ale to nie jest miejsce do którego 'każdy' może wejść od tak.

Nie wierzę, że w Dusta można grać w domu i bunkrze, a poza tym nigdzie jeżeli stół w Wargamerze jest okupowany przez graczy w Infinity. Byłoby to smutne :(

Insza inszość, że 'upublicznienie' hobby wiąże się bezpośrednio z napływem nowej krwi o co też, poniekąd, mi chodzi.
Jołki połki! :twisted:

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: Marek L. » 19 paź 2017, 12:28

To jest dobry argument w dyskusji.
Jak się skończą jazdy targowo/celno/transportowo/zawałowe to chętnie tego medyka przetestuję
Dust or Bust!

K-man
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 456
Rejestracja: 29 lut 2016, 15:05

Re: Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: K-man » 21 paź 2017, 10:09

Ja jestem za opcją "Bunkier" no i w "Grapla" w Ząbkach co środę wieczorem się dzieje. Tutaj to działa jak Bunkier tj. Opłata miesięczna, ale Daniel reinwestuje kaskę w podnoszenie możliwości do grania.


Wróć do „Dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości