Miejsce nam przyjazne 24/7

Dyskusja ogólna o wszystkim co związane z DUST.
Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: Panda » 17 paź 2017, 12:28

Hej,

Sprawa jest na tyle poważna, że winno się znaleźć tu wśród rzeczy najistotniejszych.

Mimo, że mamy kilka miejsc nam przyjaznych m.in. Wargamer, czy wiecie, znacie lokal, który jest w stanie udostępnić nam stół zawsze gdy będzie taka potrzeba w zamian za koszt wejścia/napojów/spożywki?

Historia Paradox Cafe nauczyła nas by ostrożnie dobierać miejsca warszawskich spotkań. Może jednak coś się zmieniło?

Proszę o zgłaszanie propozycji ja z kolei zgłaszam się by wspólnie ze zgłaszającym zgłoszenie przetestować. Hehehe :)

Pozdrawiam.

Pan Pandzioch
Jołki połki! :twisted:

Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Re: Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: Panda » 17 paź 2017, 12:32

Sorry za post pod postem, ale kiedyś, w odległych czasach, zawsze widywałem się ze znajomymi na karty w klubie Medyk, przy krematorium na Oczki. lali tam Heweliusza jak pamiętam. Ktoś może ma ochotę sprawdzić z Pandziochem tę miejscówkę?

EDIT:

Sytuacja wygląda następująco. Dzwoniłem do Medyków i do Paładodups Cafe.

W Paładodupsie będziemy przyjęci z otwartymi ramionami w środy po uprzedniej rezerwacji, a pni współwłaściciel honorem zarzekała się, że nie będzie sytuacji znanych wcześniej. Ktoś ma ochotę dać szansę?

U Medyków sprawa wygląda bardziej w porządku od samego początku. W poniedziałki i czwartki od godziny 16.30, możemy sobie siedzieć do zamknięcia, przekładać stoły jak chcemy nie dzwoniąc nawet jakoś specjalnie wcześniej. To raz. Dwa, że możemy wpadać kiedy chcemy i nikt nas nie wygoni, ale te dwa dni to najchętniej, bo jest największa szansa, że nikt nam nie będzie przeszkadzać.

Ktoś ma insze propozycje? Komentarz? Brawa? Buczenie? Jak żyć? Dokąd zmierzam?
Jołki połki! :twisted:

Xzanu
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 504
Rejestracja: 05 sty 2017, 18:49
Kontakt:

Re: Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: Xzanu » 18 paź 2017, 09:31

No właśnie co to za opcja z tym Pardoksem, że obsysają?
Ja osobiście to już odliczam dni, gdy mi dzieciaki zaczną normalnie sypiać i będę mógł wieczorami popopykać :)
Wóda, Dust i Heavy Metal
- TAK, myślałem o malowaniu AERO -

Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Re: Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: Panda » 18 paź 2017, 09:59

Na razie nie obsysają bo nie mają okazji, ale jak ssali to jak odkurzacz przemysłowy. Nierejestrowanie rezerwacji, kolesiostwo, a i zdarzyło się wypraszanie z lokalu. To fakty i czas przeszły. Ponoć ma być tym razem dobrze, zwłaszcza, że hipsterstwo i lansiarstwo przebywają w sali dużej, a my byśmy mieli w środy salę małą. Można spróbować od listopada, ale odzew jest jak widzę niewielki. Szkoda.
Jołki połki! :twisted:

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: Marek L. » 18 paź 2017, 10:28

Może rzuć temat na FB umawiania gier w Warszawie. I niech się tu te leniwe buły wypowiedzą.
Dust or Bust!

Xzanu
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 504
Rejestracja: 05 sty 2017, 18:49
Kontakt:

Re: Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: Xzanu » 18 paź 2017, 10:34

coś się wykombinuje.
Wóda, Dust i Heavy Metal
- TAK, myślałem o malowaniu AERO -

Seneszal
Ochotnik
Posty: 223
Rejestracja: 15 mar 2016, 08:27

Re: Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: Seneszal » 19 paź 2017, 06:01

Paradox- brzmi ciekawie. Możnaby sie kiedyś tam rzeczywiście wybrać. W sumie trzeba zwiększać ilość miejsc do grania.

Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Re: Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: Panda » 19 paź 2017, 08:23

Najlepiej gdybyśmy mieli takie miejsce, że nie musimy się pytać tylko przyłazimy. Paradox jedynie i aż jedynie co może nam dać to dwa stoły we środy. Pod warunkiem, że będziemy tankować, co mi średnio przeszkadza.

Insza inszość, że jak był dzień z Dustem w GC, to właśnie w środy i frekwencja była różnista.

Pozostaje jeszcze sprawa Klubu Medyk ;)
Jołki połki! :twisted:

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: Marek L. » 19 paź 2017, 09:08

Ja osobiście Paradoxu fanem nie jestem bo jest tam koszmarnie ciasno i ogólnie mało przyjemnie. Prędzej chętnie wypróbuję pozostałe miejscówki polecone przez Pandę
Dust or Bust!

Gothik
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:47

Re: Miejsce nam przyjazne 24/7

Postautor: Gothik » 19 paź 2017, 09:38

Sorry Panda za hijackowanie wątku, ale Bunkier na Sadybie chętnie przyjmie nowych członków - w zamian za uiszczanie miesięcznej składki masz własny komplet kluczy i dostęp 24 h na dobę przez siedem dni w tygodniu - grasz kiedy chcesz i ile chcesz w spokojnej i kameralnej atmosferze w towarzystwie, które sam wybierasz (można zapraszać znajomych). Dodatkowo możesz pić alkohol kupiony w pobliskim sklepie po cenach rynkowych, a nie hipsterskie-gorzkie-jak-chuj-piwo-z-radomia po 14 zł za butelkę i korzystać ze znajdującej się w tym zacnym miejscu bogatej kolekcji terenów do Dusta, więc odpada kwestia transportowania dodatkowych gratów. Granie w inne gry też jak najbardziej dozwolone i zalecane. Zainteresowanych zapraszam na priv.

P.S. Nie wiem jak jest w Medyku, ale aktualne wcielenie Paradoxu moim zdaniem w ogóle się nie nadaje do naszych celów - tzw. "mała sala" zapewnia niespotykane nigdzie atrakcje, jak komuś gnije wątroba i dobrze się spier*&%$ w kiblu obok sali :(
Dust Archives - https://1drv.ms/u/s!AqaoVyYEuTkXmGI1itH ... 7?e=kJxiEF

Maszeruj albo zdychaj!


Wróć do „Dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości