Rozpaczkowanie nowości Luftwaffe

Dyskusja ogólna o wszystkim co związane z DUST.
JaQbek
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 508
Rejestracja: 28 lut 2016, 21:22

Re: Rozpaczkowanie nowości Luftwaffe

Postautor: JaQbek » 11 cze 2017, 11:55

Wreszcie pociąg dojechał !
Korzystając z okazji powiększyłem swoją armię Luftwaffe o kolejne jednostki. Są to same kity

Na pierwszy ogień idzie zestaw Luft Hans / Horst
Nie różni się znacząco od prezentowanego już wcześniej zestawu Luft Heinrich / Hermann więc nie będę się rozpisywał więcej niż to, że są bronie znane z poprzednich odsłon tego lekkiego mecha, a kalki nadal są blokowe :P
No dobra, są dwie figurki pilota - standardowa siedząca oraz stojąca z MG48. Do lekkich mechów wrzucam siedzących pilotów, zaś cekaemistę wykorzystam w innych modelach ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Następna jednostka to długo i niecierpliwie oczekiwany oddział dowodzenia dla spadaków.
Figurki są zrobione już z nowego mocnego plastiku, który nie gnie się tak łatwo.
Zestaw zawiera dodatkowo kalkomanie dla Luftwaffe oraz co warto odnotować - nowe klipsy podstawek. Zamiast namalowanego loga Dust Tactics mamy trójwymiarowe logo Dust 1947 :idea:
Obrazek
Obrazek

Creme de la crem wojsk spadochroniarskich - zestaw 3 bohaterów bez których nie obejdzie się żadna szanująca się armia powietrzno-desantowa.
Kurt - człowiek orkiestra, 2 empisze na krótki dystans i eksperckie umiejętności posługiwania się Fanzerpaustem. Okraszone zdolnoscią Fighting Spirit pozwoli maksymalnie wykorzystać każdą jednostkę spadochroniarzy do której zostanie dołączony.

Galeazzo - kucharz, akrobata, specjalista od bum bum i BOOM BOOM czyli typowy Włoch. Jeśli Twoja taktyka zakłada udany skok ze spadochronem bez ryzyka zaliczenia glebogryzarki i połamanych nóg to zdolność Quick Recovery jest tym co Ci potrzeba. Ten magik zamienia każdy niebezpieczny skok pod ostrzałem na przyjemną sjestę z lampką wina w ogrodzie.

Rolf - znany też jako One Man Army. Eksperckie zdolności w obsłudze Fliegerfausta oraz niezawodny FG-47 nie raz powstrzymywały całe kompanie Marinesów oraz posłały w objęcia Matki Ziemi wielu nieostrożnych pilotów śmigłowców SSU.
Obrazek
Obrazek

Kolejnym elementem jest ciężki moździerz GrW 12cm wraz z 4 osobową załogą - również wchodzącej na pole bitwy przy pomocy desantu.
Moździerz jest ten sam co w każdej armii czyli ruski ;) Jednak figurki maja dość unikalne sylwetki nie powtarzające się w innych oddziałach. Teraz tylko czekać na ekipy obserwatorów :mrgreen:
Zestaw zawiera dodatkowe kalkomanie Luftwaffe.
Obrazek
Obrazek

Ostatnim oddziałem na dziś to chłopcy rakietowcy do zwalczania jednostek latających.
5 osobowy oddział wyposażony w standardowe karabinki STG-47, 2 wyrzutnie Fliegerfaust oraz 2 Fancerpausty.
Doskonały oddział do strącania ruskich śmigłowców oraz wymiatania nieostrożnej piechoty, która nie doceniła szybkiego przemieszczania się przy pomocy plecaków rakietowych.
Obrazek
Obrazek
Bro, do you even blitz ?

Xzanu
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 504
Rejestracja: 05 sty 2017, 18:49
Kontakt:

Re: Rozpaczkowanie nowości Luftwaffe

Postautor: Xzanu » 12 cze 2017, 09:27

Chyba chcę ten moździerz :)
Wóda, Dust i Heavy Metal
- TAK, myślałem o malowaniu AERO -

JaQbek
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 508
Rejestracja: 28 lut 2016, 21:22

Re: Rozpaczkowanie nowości Luftwaffe

Postautor: JaQbek » 20 lip 2017, 16:33

Myk ! Prosto z Warfactory.pl !
Jeszcze ciepłe !

Model Kit Horten Ho-367 FlederMaux IX Hexe oraz FlederMaux X Geist sztuk dwie :)

Nie ma się co rozpisywać - maszyny mają super statystyki, w każdym kicie są 2 wersje, kalkomania Luftwaffe oraz są bardzo ładnie popakowane.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jutro wrzucę relację z budowy :)
Ostatnio zmieniony 21 lip 2017, 18:54 przez JaQbek, łącznie zmieniany 3 razy.
Bro, do you even blitz ?

Xzanu
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 504
Rejestracja: 05 sty 2017, 18:49
Kontakt:

Re: Rozpaczkowanie nowości Luftwaffe

Postautor: Xzanu » 20 lip 2017, 16:38

nie no, liczyłem chociaż na kilka zdjęć...
Wóda, Dust i Heavy Metal
- TAK, myślałem o malowaniu AERO -

JaQbek
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 508
Rejestracja: 28 lut 2016, 21:22

Re: Rozpaczkowanie nowości Luftwaffe

Postautor: JaQbek » 22 lip 2017, 11:20

Jeszcze nie rozwiał się zapach świeżości, a samoloty już sklejone !

Podkadłubowa wieżyczka z działkami
Obrazek

Obrazek

Zawartość jednej z torebek
Obrazek

Sekcja silników
Obrazek

Obrazek

Wloty powietrza
Obrazek

Obrazek

Kabina
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Uzbrojenie gotowe i złożone
Obrazek

Obrazek

Montaż kadłuba (silniczki wklejać przed złożeniem połówek kadłuba !)
Obrazek

Obrazek

Fertig !
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A już jutro malowanki !
Bro, do you even blitz ?

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rozpaczkowanie nowości Luftwaffe

Postautor: Marek L. » 22 lip 2017, 19:02

Cacy Herr Meister!
I jakość, i tempo!
Dust or Bust!


Wróć do „Dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości