Kondor 1946

Dyskusja ogólna o wszystkim co związane z DUST.
Bielkins
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 52
Rejestracja: 29 lut 2016, 20:10

Kondor 1946

Postautor: Bielkins » 01 mar 2016, 18:48

Witam,
poniżej parę zajawek do nadchodzącej kampani/rozszerzenia Kondor 1946.
W miarę możliwości prosił bym bardziej zorientowanych o podanie konkretów do tego co na zdjęciach.
Walkery z modułem rakietowym i miotaczem ognia (!) :twisted: i działko püppchen.
Obrazek

Czyżby planowali wydać szybowce? No i czym wyróżniać się będzie piechota Fallschirmjäger?
Obrazek

Coś dla NDAK, laser na łożu po acht-acht z ciągnikiem Famo i p.lot Flak na lekkim ciągniku RSO.
Obrazek

JaQbek
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 508
Rejestracja: 28 lut 2016, 21:22

Re: Kondor 1946

Postautor: JaQbek » 01 mar 2016, 19:07

Pierwszy obrazek:
- Nowe mechy wyposażone prawdopodobnie w jakiś rakietowy napęd, możliwe, że ma służyć do zrzucania ich na pole bitwy. Co więcej dodano im jakiś panel z przodu, oraz miotacz (??) od spodu. W tle widać też wersję artyleryjską (??), wyrzutnie ma jak Lothar.
- Piechota. Uzbrojenie w 2 Fancerpausty i Panzerszreka, czyli jak Stormtroopers, z tym że jest tu jeszcze Fliegerfaust.
- Puppchen. Będzie to pewnie coś w stylu obecnej ekipy z działem ppanc 3 klasy.

Drugi obrazek:
- Szybowce. Dość duże są więc chyba tylko jako element terenu będą wykorzystywane niż jako pełnoprawna jednostka. Są do kupienia w Martoli za ok. 60-70zł
- Piechota. No tutaj widać duży przekrój tego co niedługo wyląduje (dosłownie ;) ). Generalnie widać, że każdy oddział ma Fliegerfausty (do tej pory zarezerwowane dla 3 klasy) oraz jakieś spore karabiny zasilane z taśmy (jakaś modernizacja FG-42?). Jest tle widoczny włoski bohater Galeazzo (chyba tak się nazywał) oraz jakiś nowy na pierwszym planie.
Myślę, że Ci spadacy będą posiadali zdolność "Airborne" czy dowolnie inną pozwalającą na zrzucanie ich w dowolne miejsce mapy.

Obrazek trzeci:
- RSO. Były już na profilu Dusta na FB obrazki nowych pojazdów wsparcia dla spadaków. Będą to RSO wyposażone w działo ppanc (starter), działka plot (obrazek) oraz laser (na profilu FB)
- Laser na lawecie. Prawdopodobnie laser wykorzystany z zestawu z bunkra. Osobiście bardzo mi się taki zestaw podoba, ale boje się, że to będzie tylko zajawka bez oficjalnej karty do gry. Tak jak było z Mobelwagenem, Fi-156, Ch-54 i paroma innymi fajnymi modelami co przewijały się przez obrazki z profilu na FB.
Bro, do you even blitz ?

K-man
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 456
Rejestracja: 29 lut 2016, 15:05

Re: Kondor 1946

Postautor: K-man » 01 mar 2016, 22:15

Ten laser na łożu armaty pochodzi z Blitza. Ale to detal...

Ves
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 106
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:26

Re: Kondor 1946

Postautor: Ves » 02 mar 2016, 14:06

Czy jednostki na 2-gim zdjęciu będą należeć do "armii" Luftwaffe? Czy widoczne tam modele to wszystko tylko zapowiadane nowości, czy gdzieś już coś z nich wydano? (chodzi mi oczywiście o piechotę, nie szybowce)
Graczy z Łodzi zapraszam do kontaktu

Gothik
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:47

Re: Kondor 1946

Postautor: Gothik » 02 mar 2016, 16:01

Czy jednostki na 2-gim zdjęciu będą należeć do "armii" Luftwaffe? Czy widoczne tam modele to wszystko tylko zapowiadane nowości, czy gdzieś już coś z nich wydano? (chodzi mi oczywiście o piechotę, nie szybowce)
Tak - Lutfwaffe będzie składać się z dwóch "linii" jednostek - piechoty rakietowej (Rakettentruppen, na podstawkach ze slupkami) oraz spadochroniarzy (Fallschirmjaeger), ktorych widzisz na zdjęciu. Na razie jednak nie są oni dostępni w retailu.
Dust Archives - https://1drv.ms/u/s!AqaoVyYEuTkXmGI1itH ... 7?e=kJxiEF

Maszeruj albo zdychaj!

Gothik
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:47

Re: Kondor 1946

Postautor: Gothik » 02 mar 2016, 16:03

Ten laser na łożu armaty pochodzi z Blitza. Ale to detal...
Nie, to ewidentnie działo "bunkrowe". Wiem co mówię, bo właśnie kończę je malować. Już niedługo trafi do Bunkra :D
Dust Archives - https://1drv.ms/u/s!AqaoVyYEuTkXmGI1itH ... 7?e=kJxiEF

Maszeruj albo zdychaj!

Ves
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 106
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:26

Re: Kondor 1946

Postautor: Ves » 02 mar 2016, 21:59

A wiadomo może kiedy maja te modele wyjść? Kondor bedzie wydawany jak Babilon z Kickstarterem, czy po prostu?
Graczy z Łodzi zapraszam do kontaktu

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kondor 1946

Postautor: Marek L. » 02 mar 2016, 22:35

Myślę że po przygodach z kickstarterem akcja na wspieram.to to najdalej jak posunie się crowdfunding dusta:D
Raczej normalny dodatek z kolejnymi jednostkami w falach jak kiedyś
Dust or Bust!

Ves
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 106
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:26

Re: Kondor 1946

Postautor: Ves » 02 mar 2016, 22:37

To i dobrze :) Jak bedziecie slyszec o jakich plotkach i terminach dajcie znać!
Graczy z Łodzi zapraszam do kontaktu

Najemnik_001
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 206
Rejestracja: 28 lut 2016, 21:21

Re: Kondor 1946

Postautor: Najemnik_001 » 02 mar 2016, 22:42

Jak by co to tu: https://www.facebook.com/groups/303941853917/?fref=ts jest oficjalna grupa dusta i tam często wrzucają nowości :)
Jak piechota to najcięższa :D


Wróć do „Dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości