Mariusz/Jeszcze nie wiem/Łask

Zaprezentuj się na forum.
Zdefiony
Untertoten
Posty: 14
Rejestracja: 08 lis 2019, 13:47

Mariusz/Jeszcze nie wiem/Łask

Postautor: Zdefiony » 20 lis 2019, 20:31

Witam od jakiegoś czasu obserwuję DUST i doszedłem do etapu, że CHCĘ. Nie wiem jeszcze CO, mam nadzieję że po kilku spotkaniach z ludźmi grającymi coś mi przyjdzie do głowy. Jakby ktoś z okolic Łodzi miał ochotę trochę mi tę grę bliżej pokazać będę wdzięczny. Bywam też w północno-wschodniej Polsce ze względu na pracę tutaj też są jakieś opcje.
Przede wszystkim chciałbym się dowiedzieć czy ta gra jakoś w Polsce "żyje" od samego początku graliśmy w WARZONE potem RESURECTION teraz system umarł już chyba na zawsze:(
Zapraszam do kontaktu
... i ewentualnych bitew pokazowych ile oczywiście ktoś ma dwie armie bo ja swoją będę dopiero budował.
Mam nadzieję że pod Waszym czujnym okiem pełnym troski by była jak najsensowniejsza.

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mariusz/Jeszcze nie wiem/Łask

Postautor: Marek L. » 20 lis 2019, 23:42

Cześć.
Poza Łodzią i Warszawą na twoich kierunkach mamy mocną ekipę w Bydgoszczy i potem dalej na północ. Ekipa Łódzka ma swojego FB i o ile kojarzę jest niestety mało aktywna na forum - sugerowałbym spróbować tam. W samym mieście jest co-najmniej kilka aktywnych osób które mają armie tylko trzeba ich ścignąć i się dogadać na pokaz.

Dusta stawiamy na nogi od 3 lat i nic nie zapowiada jakiejś katastrofy jaka spotkała Warzona (notabene środowisko tej gry z Katowic teraz mocno ciśnie w Dusta więc to może być jakiś wyznacznik :D ). W przeciwieństwie do firm prowadzących inne systemy Warfactory jest de facto uzależniona od Dusta i zrobi wszystko żeby system miał się dobrze jeszcze przez wiele wiele lat :P
Dust or Bust!

Zdefiony
Untertoten
Posty: 14
Rejestracja: 08 lis 2019, 13:47

Re: Mariusz/Jeszcze nie wiem/Łask

Postautor: Zdefiony » 22 lis 2019, 23:38

Dzięki za info. I pozytywny feedback. Odezwę się do Ciebie meilwo to może ustalimy co i jak z zakupami.


Wróć do „Prezentacje Forumowiczów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości