Janek/Alianci, Desert Scorpions/Warszawa

Zaprezentuj się na forum.
Dziobak
Untertoten
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2019, 15:33

Janek/Alianci, Desert Scorpions/Warszawa

Postautor: Dziobak » 02 sie 2019, 11:09

Hej!
Dzięki za przyjęcie na forum :)
Jestem absolutnie świeżym graczem, swoje przygody z figurkami zacząłem raptem miesiąc temu i póki co mam za sobą dwie przegrane bitwy treningowe. Malowania muszę się jeszcze nauczyć, na razie nie mam się czym pochwalić (po za jednym pomalowanym na złoto truckiem - nie chcecie raczej wiedzieć).

Granie w Dust'a wydaje mi się w każdym razie świetną zabawą, jak tylko będę umiał to robić porządnie. Na razie jestem na etapie nauki, więc wszelkie rady, jak zmontować porządną armię DS na 80 czy 100 punktów są mile widziane :)

Uther
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 86
Rejestracja: 27 lis 2018, 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janek/Alianci, Desert Scorpions/Warszawa

Postautor: Uther » 02 sie 2019, 14:29

Witamy Serdecznie :D

Cieszy mnie bardzo, że w końcu zdecydowałeś się wejść w to najfajniejsze ze wszystkich Hobby! Z pytaniami o Desert Scorpions spokojnie mozesz udeżać do samego Pułkownika Laskowskiego :P Nie bez przyczyny, dostał model do właśnie tej frakcji

Malowanie i sklejanie nie będzie problemem. Na początek polecam chłonąć jak gąbka filmiki od Warhammer TV bo wszystkie wykorzystywane przez nich metody nadadzą się do malowania modeli do Dusta bo są kierowane właśnie do początkujących, a podstawy są wszędzie takie same. Jeśli bedziesz miał jakiekolwiek pytania to wiesz gdzie mnie znaleźć :D

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Janek/Alianci, Desert Scorpions/Warszawa

Postautor: Marek L. » 07 sie 2019, 14:10

Cześć, witamy w zespole Warszawskim :)

Co do DS to na początek poza starterem polecam zanabyć ze 2 zestawy modelarskie ich lekkiej piechoty - dzięki wymiennemu uzbrojeniu dasz radę zmontować zarówno lekkich szturmowców z ładunkami przeciw pojazdom jak i dość drogie jednostki z fazerami. Jednym z najmocniejszych herosów DS jest Gregory który powoduje że praktycznie każdy pojazd staje się mega bestią - warto pomyśleć w czym byś go widział. Ja obecnie używam go zwykle w Gun Trucku (ma też bardzo fajny pluton który polecam). Ale kilka razy wystawiałem go w cięższych maszynach w osłonie ciężarówek i piechoty, opcji jest bez liku :D
Dust or Bust!


Wróć do „Prezentacje Forumowiczów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości