Sebastian/MISC/Chrzanów,Katowice

Zaprezentuj się na forum.
Bardok
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwie 2017, 13:26

Sebastian/MISC/Chrzanów,Katowice

Postautor: Bardok » 27 kwie 2017, 14:33

Hej,

Nie wiem czy nie za późno wchodzę, ale cóż... sam nie wiem dlaczego Dusta omijałem, skoro uwielbiam świat Wierd War i szukałem czegoś w klimatach Tannhausera, ale jakoś takoś... no nic, najważniejsze, że się w końcu w tej chmurze Pyłu odnalazłem.

Na początek kupiłem zestaw startowy jeszcze od FFG (2nd revised) i powoli zamierzam uzupełniać kolekcję. Nie jestem typowym graczem turniejowym, raczej maniakiem planszówek (stąd tak mnie Grid kupuje tutaj) i kolekcjonerem. Malować zamierzam... kiedyś, może. Na razie wystarczy mi podkład na modelach ;)

Jeżeli ktoś jest z okolic Katowic, Chrzanowa, Jaworzna i wie coś o jakiś manewrach miejscowych, to z chęcią zobaczę :)
Jeżeli ktoś ma jakieś modele na zbyciu w dobrej cenie niepomalowane, to śmiało może mi od razu priva wysłać.

yojimbo
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 77
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:45

Re: Sebastian/MISC/Chrzanów,Katowice

Postautor: yojimbo » 28 kwie 2017, 08:13

Witamy na jedynej słusznej drodze do chwały ;)

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sebastian/MISC/Chrzanów,Katowice

Postautor: Marek L. » 28 kwie 2017, 08:56

Fajnie widzieć kolejnych graczy z różnych zakątków Polski. Witamy w ekipie i od razu zapraszamy w Czerwcu do Warszawy na największą imprezę Dustową w Europie!
Dust or Bust!


Wróć do „Prezentacje Forumowiczów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości