Marek/Alianci,Oś/Warszawa

Zaprezentuj się na forum.
Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Marek/Alianci,Oś/Warszawa

Postautor: Marek L. » 28 lut 2016, 21:44

Marek Laskowski, prowodyr ponownego powrotu systemu do Polski.
W duście zakochałem się w roku 2011 i choć to wyboista znajomość jak widzicie - rozkwita:D Od początku zgodnie z maksymą - chcesz grać musisz mieć armię dla kolegi - gram Aliantami i Osią. W praktyce ostatnio Niemcy coraz rzadziej widzą stół i na wszystkie turnieje zawsze wędruje kontyngent Marines lub Rangers. Jeśli już wystawiam Oś to preferuję Blutekreuz więc Zombie Zombie Zombie, czasem mignie gdzieś laser bądź małpa bojowa. Umiłowanie do BPP przejawia się też w kwestii Aliantów więc gdzie tylko mogę wciskam tani oddział Marines - maksyma "zwyciężymy, najwyżej utopimy ich we własnej krwii" jest tutaj jak najbardziej na miejscu.

Nienawidzę mierzenia i sprawdzania "widzę twoje kolano! Giniesz!" stąd Tactics i tylko tactics, chyba że mnie ktoś naprawdę zmusi:)

W 2014 udało mi się zająć 3 miejsce na mistrzostwach EU w Brukseli, rok temu poprawiając wynik i lądując na 2 miejscu na mistrzostwach które odbywały się w UK. Malarzem wybitnym nie jestem, tabeltop quality, byle z daleka wyglądało nieźle:D

Razem z Jaqbkiem popełnialiśmy czasem "łenglisz videło" na kanał ale w związku ze zmianą targetu na PL w planach są filmiki prezentujące zawiłości w języku ojczystym.

Prywatnie stary harcerz, szczęśliwy mąż i recenzent na kanale Game Troll TV.
Dust or Bust!

Wróć do „Prezentacje Forumowiczów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości