Dominik/Alianci,Oś/Tarnogród

Zaprezentuj się na forum.
yojimbo
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 77
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:45

Dominik/Alianci,Oś/Tarnogród

Postautor: yojimbo » 07 paź 2016, 09:31

Cześć wszystkim.

Posiadam zestawy NDAK i USMC zakupione przez wspieram.to. Alternatywny świat II wojny światowej mocno mnie zaintrygował. Minęło jednak trochę czasu by rozłożyć DUSTa na stół. Cóż, praca regularnie zobowiązuje na dwutygodniowe nieobecności w kraju, a gdy wracam to rodzina ma najwyższy priorytet.

Nie grałem w żadnego bitewniaka i nie mam też zacięcia modelarskiego. Może powoli to się zmieni, ale raczej w wolnym czasie upadku jakieś figurki. Od roku zamieszkuje na prowincji, ;) do Rzeszowa 80km, a do Lublina jakieś 120km. Nie mam nawet pojęcia, czy na południowym wschodzie Polski ktoś działa w świecie DUSTa.

Krótko mówiąc witam wszystkich. Dziękuję za przyjęcie do grona użytkowników forum i wszelką pomoc w wyjaśnianiu zasad itp. w przyszłości. :D

Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Re: Dominik/Alianci,Oś/Tarnogród

Postautor: Panda » 07 paź 2016, 12:58

Witaj w naszej społeczności! Jakbyś miał jakieś pytania wal śmiało. Załóż wątek bądź wyślij maila, a z przyjemnością postaramy Ci się pomóc. Zawsze cieszy jak przybywa dustowiczów :)
Jołki połki! :twisted:

Gothik
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:47

Re: Dominik/Alianci,Oś/Tarnogród

Postautor: Gothik » 07 paź 2016, 13:54

Witamy w chmurze Pyłu! Lub, jak mawiają złośliwi, Kurzu :D
Dust Archives - https://1drv.ms/u/s!AqaoVyYEuTkXmGI1itH ... 7?e=kJxiEF

Maszeruj albo zdychaj!


Wróć do „Prezentacje Forumowiczów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości