Bartek/Najemnicy,Alianci/Warszawa

Zaprezentuj się na forum.
Mandaryna
Untertoten
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2016, 01:49

Re: Bartek/Najemnicy,Alianci/Warszawa

Postautor: Mandaryna » 06 paź 2016, 18:18

Jeszcze raz napiszę - post z fotkami miał być w założeniu satyryczny, ale chyba nie wyszło. Ups. Soriii ? (tzn. "Przepraszaam?").

Dalsza część to pytanie, od kogo by zacząć konwersje. IMO jak się popatrzy które oddziały da się łatwo skonwertować (główki i malowanie), to będzie można dogdybać, co jest jeszcze potrzebne do skuteczności. I jak tą skuteczność przekonwertować, bo to już pewnie będzie dużo roboty.

Azalod pisze, że SSU... faktycznie, dzięki tym śmiesznym kamizelom na klatę w SSU ma się więcej kandydatek do 'główkowania'. Do tego niektórym można greenstuffem lekko poprawić kamizelkę na klacie i będzie git. Jakoś mnie ominęło to, że niebieski mech to zżynka z czerwonego...

Wydawało mi się, że Alliesi będą dobrym materiałem wyjściowym, ale u Alliesów nie ma jak przerobić lekkiej piechoty bez mocnych konwersji.

Bitzy? A są w Duście? Wydawało mi się, że tu nie ma obiegu bitzów, no bo i skąd?

[ EDIT : prośba o przełamanie wątku wysłana do Jego Adminowości ]

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Bartek/Najemnicy,Alianci/Warszawa

Postautor: Marek L. » 06 paź 2016, 18:35

Temat podzielony, zapraszam do dalszej dyskusji w odpowiednim dziale.
Bartkowi proszę dać spokój tutaj na razie :D
Dust or Bust!


Wróć do „Prezentacje Forumowiczów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości