Michał /Allianci, Oś / Warszawa

Zaprezentuj się na forum.
Gothik
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:47

Michał /Allianci, Oś / Warszawa

Postautor: Gothik » 01 mar 2016, 12:10

Pisze te słowa Michał Poręcki, który uważa się za ojca założyciela stołecznej sceny dustowej - w sierpniu 2011 roku coś strzeliło mi do głowy, aby kupić sobie zestaw startowy do Dusta - zawsze kręciły mnie tematy II wojny światowej i twardego SF, DUST wydał mi sie idealnym połączeniem tych dwóch światów - i na podobny ruch namówiłem mojego kolegę Jacę (który już znami nie gra, ale może jeszcze kiedyś wróci na łono macierzy :). Potem w sieci nawiązaliśmy sieciowy kontakt z Markiem i dalej już poszło... Moja przygoda i miłość do Dusta nieprzerwanie trwa do dziś.

Kolekcjonuję i gram zarówno Aliantami, jak i Osią - jak niektórzy zbieram dwie armie, żeby móc od czasu do czasu zagrać z kimś, kto jeszcze w świat Dusta nie wsiąkł. Preferuje zdecydowanie Tactics, ale nie mówię "nie" Battlefieldowi. Jeśli chodzi o Aliantów, to nie wychodzę z domu bez Heavy Rangers - ich szybkość i umiejętność pierwszego, mocnego pier***nięcia na terytorium wroga to coś, co lubię. Jak mawiają jankesi: "wham, bam, thanks ma`am" :) Axis - zdecydowanie zombie! (brainz, brainzzz, braiiinnnzzzzzzz....)

Obecnie już nie grywam tak często jak kiedyś (dwójka dzieci, mikrofirma itp.), ale jeśli tylko mam czas - nie odmówię partyjki w Warszawie i okolicach.

Z publicznych wystąpień:
- 5. miejsce w Mistrzostwach Europy 2014 w Belgii
- Zdradziecko oszukany w ćwierćfinałach Mistrzostw Centralnej Europy 2015 :D
Dust Archives - https://1drv.ms/u/s!AqaoVyYEuTkXmGI1itH ... 7?e=kJxiEF

Maszeruj albo zdychaj!

Wróć do „Prezentacje Forumowiczów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości