Janek/SSU/Łódź

Zaprezentuj się na forum.
Samyjzłyj
Untertoten
Posty: 33
Rejestracja: 01 mar 2016, 09:49

Janek/SSU/Łódź

Postautor: Samyjzłyj » 01 mar 2016, 10:16

Kilka lat temu u JaQubka na FB zobaczyłem pomalowane figurki mechów, pomyślałem FAAJNE! no i tak się zaczęło. Potem była podstawka 2 edycyjna kupiona do spółki z dwoma znajomymi, a że Niemcy i Hamburgery nie przypadli mi do gustu pozostało SSU. Do tej pory zbieranie figurek do Dusta przypominały łowy, śledzenie allegro czy stron "outletów" figurkowych, od czasu do czasu coś się pojawiło, ktos decydował sie na sprzedanie swojej kolekcji etc. tym sposobem jednak udało mi się zgromadzić jakie takie siły, kilka śmiglaków, parę lekkich mechów, czołgi i jednostki piechoty...Liczę, mocno na to, że sukces akcji crowfundingowej i zdecydowanie większa łatwość powiększenia kolekcji :) Bitewniakami i w ogóle malowaniem figurek bawię się od hmmm...20 lat...Jakoś tak...przebrnąłem przez WHFB, WH 40000, Necromunda, Mordheim itp.

Ves
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 106
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:26

Re: Janek/SSU/Łódź

Postautor: Ves » 01 mar 2016, 11:39

W końcu słyszę o kimś z Łodzi :) Nie mogę znaleźć opcji PM więc napiszę tu - zapraszam na FB to pogadamy
Graczy z Łodzi zapraszam do kontaktu

K-man
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 456
Rejestracja: 29 lut 2016, 15:05

Re: Janek/SSU/Łódź

Postautor: K-man » 01 mar 2016, 22:08

Welcome on board :)


Wróć do „Prezentacje Forumowiczów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości