Jak oceniacie Stummela?

Pytania oraz dyskusja na temat Tactics i jego zasad.
balint
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:40

Jak oceniacie Stummela?

Postautor: balint » 23 sty 2018, 11:56

Tak się zastanawiam: mam Stummela, ale... zawsze wrzucam do armii cokolwiek innego. I nawet nie wiem czemu.... Co jest z nim nie tak...

A Wy jak go oceniacie?

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak oceniacie Stummela?

Postautor: Marek L. » 23 sty 2018, 12:15

Jaqbek swojego czasu lubił nim grać. Trzeba uważać bo jak na takie bydle jest strasznie delikatny ale ma ogromną siłę ognia. Ja bym go traktował jako pojazd wsparcia piechoty
Dust or Bust!

JaQbek
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 508
Rejestracja: 28 lut 2016, 21:22

Re: Jak oceniacie Stummela?

Postautor: JaQbek » 23 sty 2018, 17:38

Wręcz uwielbiałem nim grać. Głównie z powodu stosunku cena - ilość wypluwanych kostek.
Teraz zrobił się dość drogi - 14pt., oraz "utracił" jeden z MG48 gdyż jest tylko na tylną strefę.
Generalnie to nadal jest bardzo dobre urządzenie do wspierania piechoty, ale ze względu na swoją niską klasę pancerza dość delikatne.
U mnie przestał grać ze względu na rozpiski LW gdzie brak desantu nie pozwala 'dogonić' reszty jednostek.
Bro, do you even blitz ?

Kapitan Moralność
Untertoten
Posty: 92
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:24

Re: Jak oceniacie Stummela?

Postautor: Kapitan Moralność » 04 lut 2018, 11:57

Gram jedynie w wersji dowodzenia. Podstawowa może i ma dużą siłę ognia ale schodzi od pierwszego klapsa. Jest za duży (2 pola) żeby go schować, a za miękki (3 klasa) aby wytrzymał turę na otwartym polu.

Inna sprawa, że nigdy nie umiałem nim grać. Zwykle bardziej mi przeszkadzał niż pomagał.


Wróć do „Zasady i dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości