Alianci okiem blokersa Pandy

Pytania oraz dyskusja na temat Tactics i jego zasad.
Xzanu
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 504
Rejestracja: 05 sty 2017, 18:49
Kontakt:

Re: Alianci okiem blokersa Pandy

Postautor: Xzanu » 26 cze 2017, 13:58

Tu się zgodzę. Lepszej p-lotki nad samoloty u Aliantów nie ma. Niby boli brak sustained attack, ale za to zawsze w coverze latają. A to już sporo.
Wóda, Dust i Heavy Metal
- TAK, myślałem o malowaniu AERO -

balint
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:40

Re: Alianci okiem blokersa Pandy

Postautor: balint » 26 cze 2017, 14:12

Nie rozumiem z tym coverem?

Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Re: Alianci okiem blokersa Pandy

Postautor: Panda » 26 cze 2017, 14:44

No cover, że evade - skrót myślowy u mojego bffa ;)
Jołki połki! :twisted:

Xzanu
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 504
Rejestracja: 05 sty 2017, 18:49
Kontakt:

Re: Alianci okiem blokersa Pandy

Postautor: Xzanu » 26 cze 2017, 15:07

Samolot który się ruszył ma Evade Save na Frakcyjnych jak pojazdy w coverze. Samolot który marszował ma Improved Evade Save na Frakcyjnych i Celownikach jak piechota w coverze :)
Wóda, Dust i Heavy Metal
- TAK, myślałem o malowaniu AERO -

Gothik
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:47

Re: Alianci okiem blokersa Pandy

Postautor: Gothik » 26 cze 2017, 15:43

No ja dalej bede sie upieral ze alianckie samoloty do pchania karuzeli sie nadają... Niestety, musze zgodzić sie z autorem tegoż watku, ze Alianci obecne mocno obsysają. Dlatego też po długich latach obrony Gwiaździstego Sztandaru postanowiłem w końcu założyć podkute buty Narodowego Socjalizmu :) Nie uważam jednak, że Alianci są w totalnym odwrocie - po prostu mapy, które Marek zaproponował na mistrzostwa były bardzo specyficzne i promowały zasięg (Axis) i twardość (SSU) a nie aliancką szybkość natarcia. Niemal kompletnie bezużyteczna była najważniejsza moim zdaniem aliancka broń, czyli flamery. Na innych, bardziej gęstych i zabudowanych Alianci mogliby błyszczeć! Ja w funowych rozgrywkach na pewno bede chcial wypróbować pare wariantów jak all-ranger-army, all-heavy-ranger-army, duet grubasów, stado M3, spadochroniarze czy moje ukochane Taskforce "Zippo" :) nie traćcie nadziei żołnierze! Nie dajcie sobie wmówić, ze homoseksualizm jest ok i USMC to jedyna opcja.
Dust Archives - https://1drv.ms/u/s!AqaoVyYEuTkXmGI1itH ... 7?e=kJxiEF

Maszeruj albo zdychaj!

Myszon
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 235
Rejestracja: 29 mar 2016, 14:11
Lokalizacja: Moskwa/Waszyngton

Re: Alianci okiem blokersa Pandy

Postautor: Myszon » 26 cze 2017, 23:24

Projekt z Action Batmanem też właśnie testuje "No a z nieba zamiast liści spadać będą kapitaliści".
Złożyłem rozpiskę 100 ptk na Spadkach aliantów i wąsko to wychodzi 75 procent armii nie ma nic p-lot a i mała mobilność po wylądowaniu trochę boli. W dzisiejszych czasach albo będziesz pewien że w pierwszej turze pozamiatasz albo musisz pchać wolne blokowe ptk-i w p-lot z bloku inaczej będzie to wyglądało rzekłbym - średnio. Każdy szanujący się gracz z samolocikiem będzie ciężkim i traumatycznym przeżyciem trochę jak moja gra kiedyś z"Latającym Cyrkiem Monte Żukowa" (wszystkie jednostki na śmigłowcach poza HQ - zombi tylko patrzyły go góry :( ) .

Seneszal
Ochotnik
Posty: 223
Rejestracja: 15 mar 2016, 08:27

Re: Alianci okiem blokersa Pandy

Postautor: Seneszal » 27 cze 2017, 09:16

(wszystkie jednostki na śmigłowcach poza HQ - zombi tylko patrzyły go góry :( ) .
i to jest smutne w BK, poza tym biednym Heinrichem, nie ma nic p-lot. Czasami jakiś biedny piechociarz może tylko podnieść swój karabinek i coś postrzelać dla picu. :(
szkoda, że podczas mistrzostw nie spotkałem nikogo z czymś latającym (poza Medivacem Balinta). Miałem 3 jednostki p-lot i byłem ciekawy co z tego by wyszło.

Myszon
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 235
Rejestracja: 29 mar 2016, 14:11
Lokalizacja: Moskwa/Waszyngton

Re: Alianci okiem blokersa Pandy

Postautor: Myszon » 27 cze 2017, 10:04

(wszystkie jednostki na śmigłowcach poza HQ - zombi tylko patrzyły go góry :( ) .
i to jest smutne w BK, poza tym biednym Heinrichem, nie ma nic p-lot. Czasami jakiś biedny piechociarz może tylko podnieść swój karabinek i coś postrzelać dla picu. :(
szkoda, że podczas mistrzostw nie spotkałem nikogo z czymś latającym (poza Medivacem Balinta). Miałem 3 jednostki p-lot i byłem ciekawy co z tego by wyszło.
Mogę pomóc to nadrobić ;)

balint
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:40

Re: Alianci okiem blokersa Pandy

Postautor: balint » 27 cze 2017, 10:18

(wszystkie jednostki na śmigłowcach poza HQ - zombi tylko patrzyły go góry :( ) .
i to jest smutne w BK, poza tym biednym Heinrichem, nie ma nic p-lot. Czasami jakiś biedny piechociarz może tylko podnieść swój karabinek i coś postrzelać dla picu. :(
szkoda, że podczas mistrzostw nie spotkałem nikogo z czymś latającym (poza Medivacem Balinta). Miałem 3 jednostki p-lot i byłem ciekawy co z tego by wyszło.
A i Medivac nie był jednostą ofensywną :)

Xzanu
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 504
Rejestracja: 05 sty 2017, 18:49
Kontakt:

Re: Alianci okiem blokersa Pandy

Postautor: Xzanu » 27 cze 2017, 13:20

i to jest smutne w BK, poza tym biednym Heinrichem, nie ma nic p-lot. Czasami jakiś biedny piechociarz może tylko podnieść swój karabinek i coś postrzelać dla picu. :(
szkoda, że podczas mistrzostw nie spotkałem nikogo z czymś latającym (poza Medivacem Balinta). Miałem 3 jednostki p-lot i byłem ciekawy co z tego by wyszło.
daj swoją rozpiskę, to Ci powiem co by z tego wyszło. Ja gram Luftwaffe na 2 samoloty :)
Generalnie taktykę miałem taką, by wstrzymywać samoloty do czasu pojawienia się p-lotek, potem desant i ich zniszczenie. A potem wjeżdża on. Cały w czerwieni... Bloody Blitz z Bloody Baronem.
Wóda, Dust i Heavy Metal
- TAK, myślałem o malowaniu AERO -


Wróć do „Zasady i dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości