Wnioski po Mistrzostwach EU

Pytania oraz dyskusja na temat Tactics i jego zasad.
Myszon
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 235
Rejestracja: 29 mar 2016, 14:11
Lokalizacja: Moskwa/Waszyngton

Re: Wnioski po Mistrzostwach EU

Postautor: Myszon » 12 lip 2017, 18:03

Ehhh.... No to postaw Mobile HQ zrób air alert i kosisz kosisz kosisz ... Albo weź flage-majstrów p-lot .... albo Mao....

Wiesz szpiedzy też zazwyczaj dochodzą w pierwszej turze gdzie chcą ...

Prawda jest taka da sie SSU grać bez fruwaków -da się... da sie i bez czołgów ... tylko jak przyszedłem kiedyż powiedzieć ze na 100 ptk mam 18 aktywacji to usłyszałem ze jestem OP.

Ponawiam propozycje gry SSU na śmigłach ;) ... żebyś zobaczył jakiś to proste ;)

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wnioski po Mistrzostwach EU

Postautor: Marek L. » 12 lip 2017, 18:44

OP nie byłeś tylko powergaming - proszę nie mylić pojęć :mrgreen:
Dust or Bust!

JaQbek
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 508
Rejestracja: 28 lut 2016, 21:22

Re: Wnioski po Mistrzostwach EU

Postautor: JaQbek » 12 lip 2017, 19:16

Na śmiglaki trzeba zaradzić urządzeniami które były w rzeczywistości używane - przyczepka 3xMG151 dla RSO !
Obrazek
Bro, do you even blitz ?

Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Re: Wnioski po Mistrzostwach EU

Postautor: Panda » 13 lip 2017, 08:41

Ehhh.... No to postaw Mobile HQ zrób air alert i kosisz kosisz kosisz ... Albo weź flage-majstrów p-lot .... albo Mao....

Wiesz szpiedzy też zazwyczaj dochodzą w pierwszej turze gdzie chcą ...

Prawda jest taka da sie SSU grać bez fruwaków -da się... da sie i bez czołgów ... tylko jak przyszedłem kiedyż powiedzieć ze na 100 ptk mam 18 aktywacji to usłyszałem ze jestem OP.

Ponawiam propozycje gry SSU na śmigłach ;) ... żebyś zobaczył jakiś to proste ;)
No właśnie nie koszę, koszę, koszę, bo air alert musi wyjść na jednej kostce, bo druga to wyjście na planszę to jest 33%.

Szpiedzy dochodzą jak im wyjdzie rzut, a nie bo tak... Jeżeli nie wyjdą w pierwszej turze ich efektywność drastycznie spada. Poza tym jest ich dwóch i nie strzelają w niebo. BTW oni robią za artylerię, której alianci nie mają.

Nigdy Ci nie mówiłem, że jesteś OP, jesteś Pro :) A grasz co masz i nikt nie ma prawa zabraniać Ci tego czym grasz. Ból dupy not included. W moich przemyśleniach nigdy nie biorę pod uwagę czynnika ludzkiego ergo mam 'pretensje' do narzędzia nie użytkownika.

No i winszuję, że da się grać SSU bez tych cacek. Gdy gram blokiem to nie mogę nie grać Bawełniakiem. Koniec, kropka. Pewnie będę nim grał po tweaku, a po banie mam jeszcze dwie opcje ale obydwie są suboptymalne. Wszystko w porównaniu z Bawełną jest suboptymalne. Niestetyż.

I ostatnia sprawa - mogę grać z czym tylko przeciw mnie wystawisz, bo patrz dwa punkty powyżej. I tak, uważam, że helikoptery teraz mają z górki. Podniosę każdą rękawicę, którą ktoś rzuci mi pod nogi, bo jestem Pandzioch. Gram krejzi ścierwem. Deal with that!
Jołki połki! :twisted:

Xzanu
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 504
Rejestracja: 05 sty 2017, 18:49
Kontakt:

Re: Wnioski po Mistrzostwach EU

Postautor: Xzanu » 13 lip 2017, 08:56

Gram krejzi ścierwem. Deal with that!
Fukushima Panda-crazy warboy!
Wóda, Dust i Heavy Metal
- TAK, myślałem o malowaniu AERO -

Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Re: Wnioski po Mistrzostwach EU

Postautor: Panda » 13 lip 2017, 08:59

Gram krejzi ścierwem. Deal with that!
Fukushima Panda-crazy warboy!
Witness me! :twisted:
Jołki połki! :twisted:

Myszon
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 235
Rejestracja: 29 mar 2016, 14:11
Lokalizacja: Moskwa/Waszyngton

Re: Wnioski po Mistrzostwach EU

Postautor: Myszon » 13 lip 2017, 09:40

Oki może źle rozumiem działanie alarmu - ale wskazujesz sobie latadło, robisz akcje magiczkę i latadlo jest oznaczone do końca tury markerem "hit me!" (na frakcji i krzyżyku).

Wycofam się z krytyki Pana Bawełny - do czasu kiedy wejdzie godny zamiennik albo wejdą masowo dostępne Skysweepery/Mobile HQ - bo uważam że te zabawki robią robotę. Lufthanza otrzymuje teraz kombajn do zbierania lataczy jak siemasz - u aliantów wystarczyło by przywrócić model o którym pisałem wyżej.

Jeśli nowy latający żuczek Luftmuffin się sprawdzi będę pewnie przenosić armię na ziemię i udowadniać że Soviecka p-lot jest - najlepsza - rozpisywałem już kiedyś koncepcje armii składających się tylko z p-lotek i tłuczków do pancerza (zarzuciłem z powodu małej skuteczności ogólnej - bardzo wrażliwa armia działala tylko jako całość po stracie jdnego modelu zaczynała się rozpadać).

Zapytam się o zastosowanie kombinacji - Rattler + Grim Rip.
Grim Ripowie są jednostka jednego uderzenia jeśli nie ma się mocnego dowodzenia (wyskoczą-strzelą- zginą - powinno być wyskoczą -strzelą - zreaktywują się - schowają - wyskoczą -strzelą - zreaktywują się - schowają ....) ale panowie stojąc na tyłach najlepiej w krzaczkach w wujkiem Ratlerkiem dadzą ci dodatkowe 6 kostek. Śmigłowce po Faq-owym nerfie zaczynają działac najszybciej od 2-giej tury stając się podatnymi na twoje ataki - masz 2 tury ostrzału zanim odpowiedzą - a to już sporo (10 kostek - 8 po 2 obrażenia i 2 po 3 obrażenia).

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wnioski po Mistrzostwach EU

Postautor: Marek L. » 13 lip 2017, 10:41

Rattler i GR w 4 tury nawet nie zestrzelą 3 śmigłowców :)
A w 2 już wszyscy je mają w nosie bo ze środka wysypały się prezenty i można pozamiatać.
Dust or Bust!

Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Re: Wnioski po Mistrzostwach EU

Postautor: Panda » 13 lip 2017, 12:09

Rattler i GR w 4 tury nawet nie zestrzelą 3 śmigłowców :)
A w 2 już wszyscy je mają w nosie bo ze środka wysypały się prezenty i można pozamiatać.
Uszanowanko :)
Jołki połki! :twisted:

Gothik
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:47

Re: Wnioski po Mistrzostwach EU

Postautor: Gothik » 13 lip 2017, 12:41

Czytam te wasze spory i na usta ciśnie mi się legendarny cytat z wywiadu, jakiego wejherowskiej telewizji lokalnej udzielił Pierwszy Mistrz Polski w Dusta - "gra ma bardzo wysoki próg wejścia, a o wszystkim decydują kości" :)
Dust Archives - https://1drv.ms/u/s!AqaoVyYEuTkXmGI1itH ... 7?e=kJxiEF

Maszeruj albo zdychaj!


Wróć do „Zasady i dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości