Pluton Rozy

Pytania oraz dyskusja na temat Tactics i jego zasad.
piotr_s.
Untertoten
Posty: 87
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:21

Pluton Rozy

Postautor: piotr_s. » 09 paź 2016, 17:01

Czy do plutonu mogę dołączyć więcej niż 1 oddział speznazu? Wszystkie oddziały specnazu będą mialy kamuflaż?
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy.

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pluton Rozy

Postautor: Marek L. » 09 paź 2016, 18:04

Yup, cała piechota specnazu która jest w tym plutonie. Możesz zakamuflować całą armię poza biedną Nataszą :D
Dust or Bust!

JaQbek
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 508
Rejestracja: 28 lut 2016, 21:22

Re: Pluton Rozy

Postautor: JaQbek » 09 paź 2016, 18:25

Mówiłem Ci w bunkrze ;)
Bro, do you even blitz ?

Panda
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 290
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:35

Re: Pluton Rozy

Postautor: Panda » 09 paź 2016, 18:43

I powiem tyle, że to kolejny zgięty pluton. Już nie wiem co gorsze - 'zawsze wracam, chyba, że po trzeciej' czy to to. Zostaje tylko czekać na deszcz Natasz i Natalii ;)
Jołki połki! :twisted:

JaQbek
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 508
Rejestracja: 28 lut 2016, 21:22

Re: Pluton Rozy

Postautor: JaQbek » 09 paź 2016, 19:06

Mówiłem już, ze niemce mają najgorsze plutony ? :roll:
Bro, do you even blitz ?

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pluton Rozy

Postautor: Marek L. » 09 paź 2016, 20:10

Mi się niektóre podobają :P Szczególnie te boostujące dowództwo.
Z resztą tyle lat niemcy mieli wszystko najlepsze że po dupie dostali w plutonach to teraz nie płakać :) Z resztą zobaczymy co Luftwafle dostaną
Dust or Bust!

piotr_s.
Untertoten
Posty: 87
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:21

Re: Pluton Rozy

Postautor: piotr_s. » 09 paź 2016, 20:54

Dzięki za info. Wygląda na to, że warto będzie pograć Specnazem :D
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy.

Myszon
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 235
Rejestracja: 29 mar 2016, 14:11
Lokalizacja: Moskwa/Waszyngton

Re: Pluton Rozy

Postautor: Myszon » 10 paź 2016, 08:58

Się nie znam, to się wypowiem....
Ostatnim czasem testuje pluton Róży (a należe do Jahowej akademia oficerskiej ZSS - czyli żaby, czołgi, i fakyeli - "....jak chcą nas dopac to będą potrzebować większego kalibru...."), w porównaniu do standardowej starej taktyki ZSS nastąpiła tu dużą zminana. Gra stała się bardziej finezyjna.
Po pierwsze Róża POTRZEBUJE !!!artylerii!!! - więcej znaczy lepiej. To jedyny sposób na sensowną wymianę ogniową w pierwszych turach. Wróg szybko się orietuje że jak ktoś z twoich się zdekonspiruje to trzeba go szybko udusić.
Po drugie Róża musi dbać o jednostki, twoi żołnierze stali się wyspecjalizowani. Nie mamy tu takich Fakyeli czy Red Sztormów - do tańca i do różańca co posmaza piechotę i kopną pancerke. Killersi jadą na piechotę (niby mają 2 RPG ale co to jest, za mało), Specjaliści jadą na czołgi sabotazysci umierają za jednych i drugich.
Po trzecie jak widzisz czołg to się bój! Walkę z nim podejmą tylko Specjaliści i w tej samej turze prawdopodobnie zginą - przy odrobinie szczęścia z wrogim. Dbaj o nich!
Po czwarte jednostki powinny się wspierać zamiast standardowych 7 mamy teraz 4 na piechotę 1. I co z tego że zasięg 4 jak i tak z niego nie korzystasz bo kamuflaż. Jak już strzelasz to musisz zniszczyc wroga drużynę i się schować bo j.w.
Po piąte Róży przyda się 2gi oddział dowodzenia - uzupełnianie limitowanej broni (czytaj RPG).
Po szóste - mechy 2? Nie wierz w to i nie ufaj im! Umierają szybciej niż piechota i podlegają tej samej broni, a jak ktoś wyciągnie jakąś przeciw pancerkę to raczej ma autokilla.

piotr_s.
Untertoten
Posty: 87
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:21

Re: Pluton Rozy

Postautor: piotr_s. » 10 paź 2016, 17:28

Dzięki za ten krótki wykładzik :D Postaram się kiedyś wpaść i obejrzeć to "na żywo"
Ja testuję obecnie pluton na Red Guards. Czerwona Gwardia wsparta towarzyszem Chińczykiem i Winter Childem jest naprawdę mocna.
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy.

Myszon
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 235
Rejestracja: 29 mar 2016, 14:11
Lokalizacja: Moskwa/Waszyngton

Re: Pluton Rozy

Postautor: Myszon » 10 paź 2016, 18:19

Teraz się zastanawiam czy nie wyszło zbyt mentorsko :( .... Ja za testy gwardii wezmę się pewnie w środę ale w towarzystwie Moskiewskiego Baletu Pancernego ....czołgi zwiadowcze, paparuszki i pepeszki ...i traktorek :D wszystko co potrzebne żeby dzionek był miły :D


Wróć do „Zasady i dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości