Strona 1 z 1

Wakacyjne granie w Warszawie

: 03 lip 2019, 12:32
autor: Marek L.
Na fali naszego niedawnego grania na turnieju pora zapowiedzieć jakąś kolejną imprezę. Zapraszam do udziału w ankiecie i wypowiedzenia się co byście chcieli :) 17 sierpnia ekipa z Katowic organizuje turniej więc możliwe że jak taka będzie wola ludiu tam się skupimy.

https://forms.gle/U7AjgWutRpDUJAFM6

Re: Wakacyjne granie w Warszawie

: 15 lip 2019, 15:47
autor: Marek L.
Ok pora na garść informacji organizacyjnych. Uczestnictwo w turnieju kosztuje 20 zł przy przedpłacie na konto, 25 zł na miejscu. Kasa idzie na koszty użycia miejscówki i pakiet nagród. Gramy 4 gry (mapy już wybrane, opracowuję graficznie). Gramy o zawartość dużego boxa turniejowego od Dust Studios, wisienką na torcie jest Natalia w premium. Każdy uczestnik wychodzi z jakimś fantem, jak nie z boxa turniejowego to element terenu od Thor Miniatures. Wpłaty na konto o tytule "Lipiec" 96 1560 0013 2366 3369 6000 0002 .

Re: Wakacyjne granie w Warszawie

: 16 lip 2019, 00:14
autor: Marek L.
Pora na pierwszą mapę. Celem misji jest zajęcie budynku. Jeśli gracz na koniec tury 3 albo kolejnej jest jedynym który ma w środku jednostki - wygrywa.

Dodatkowe zasady:
- Środkiem planszy biegnie droga przyśpieszająca ruch niektórych pojazdów
- Mapę rozgrywamy na pełnych zasadach pogody. Gracz który przegrał 1 rzut na inicjatywę rzutem ustala nasilenie efektów pogodowych, zaś potem postępujemy według podręcznika (na miejscu będę jeszcze wyjaśniał co i jak.

Obrazek

Re: Wakacyjne granie w Warszawie

: 19 lip 2019, 14:03
autor: Marek L.
Filip opublikował 2 mapę którą również zamieszczam :)
Obrazek

Re: Wakacyjne granie w Warszawie

: 26 lip 2019, 10:03
autor: Marek L.
Impreza już za chwileczkę, za momencik. Mam cichą nadzieję że będzie nieparzysta liczba graczy i sobie wreszcie pogram :D

A tak na poważnie - proszę żeby każdy kto jeszcze nie ma konta zarejestrował się na naszej stronie do turniejów:
https://dusttournamentkeeper.azurewebsites.net/

A następnie zarejestrował się do udziału w turnieju. To znacznie przyspieszy parowania na początku imprezy.

Myślę że będziemy mieli wystarczająco terenów ALE strzeżonego itd. . Prosiłbym żeby każdy miał ze sobą swoje maty (szczególnie osoby z Warszawy, nie ma sensu tego targać pociągiem jak ktoś jedzie z daleka). I żeby KAŻDY przywiózł wszystkie skrzynki amunicyjne jakie ma i po 1 przeszkodzie p-panz na głowę (jak nie ma to nie ma ale na EU Champs nam brakowało mocno tych skrzynek).

Jeśli ktoś chciałby coś kupić z Warfactory to niech daje znać, przywiozę mu na imprezę.

Re: Wakacyjne granie w Warszawie

: 26 lip 2019, 21:37
autor: balint
Nowy release przywieź :D

Re: Wakacyjne granie w Warszawie

: 28 lip 2019, 20:25
autor: Marek L.
Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie i udział. Kto nie dotarł ten trąba :) Jak zwykle świetna atmosfera, lubię organizować dla was imprezy. I nawet raz sobie zagrałem, a co!