KAMPANIA ZWIEROGRAD

Informacje o wszystkich turniejach w których pojawia się DUST, zarówno tych oficjalnych jak i nieoficjalnych.
JaQbek
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 508
Rejestracja: 28 lut 2016, 21:22

Re: KAMPANIA ZWIEROGRAD

Postautor: JaQbek » 31 sty 2017, 23:43

Zmieniłem w 1 poście zasady nt. sektorów neutralnych.

Teraz wygląda to tak:
Sektory można zajmować tylko takie, które sąsiadują ze swoim terytorium. Wyjątkiem są sektory neutralne - te zajmuje kto pierwszy ten lepszy.
Ma to na celu aktywizację zajmowania tych terenów oraz wprowadzenie urozmaicenia na mapie :)
Bro, do you even blitz ?

Marek L.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: KAMPANIA ZWIEROGRAD

Postautor: Marek L. » 01 mar 2017, 10:20

Panowie, mam przyjemność poinformować że firma VALADOR która była jednym z naszych mecenasów na Wspieram.to ufundowała dla najlepszych kampanijnych wymiataczy nagrody w postaci terenów!
Obrazek
Rozdział i zasady zostają w rękach Komandira Jaqbka, ja tylko podrzucam kilka fotek bo teren jest zacny, dziś pewnie kilka bitew z jego udziałem kolejnych będzie. A co za tym idzie lepsze zdjęcia. Teren będzie dostępny dla wszystkich graczy kampanijnych w Warszawie, prawdopodobnie w naszej gralni w GC.

Poniżej próbka z pierwszej bitwy. Warto zwrócić uwagę na zestaw premium herosów Blutekreuz przewijający się na stole :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dust or Bust!

Myszon
Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 235
Rejestracja: 29 mar 2016, 14:11
Lokalizacja: Moskwa/Waszyngton

Re: KAMPANIA ZWIEROGRAD

Postautor: Myszon » 29 mar 2017, 20:00

Czy jest szansa na podniesienie limitów punktowych? Albo rozszerzenie ich?

JaQbek
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 508
Rejestracja: 28 lut 2016, 21:22

Re: KAMPANIA ZWIEROGRAD

Postautor: JaQbek » 30 mar 2017, 00:18

Tak.
Limity na zwykłe bitwy został zmieniony na zakres 125 - 200 pt.
Limit na bitwy na terenach specjalnych został ustalony na 200 - ~brak ograniczeń.
Bro, do you even blitz ?


Wróć do „Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości