7 stycznia 2017 - Turniej Warszawa

Informacje o wszystkich turniejach w których pojawia się DUST, zarówno tych oficjalnych jak i nieoficjalnych.
Gothik
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:47

Re: 7 stycznia 2017 - Turniej Warszawa

Postautor: Gothik » 10 sty 2017, 15:52

Ja nie będę się tu wygłupiał wyliczając moje kostkowe przypały, bo jest ich tyle, że właściwie stały się chlebem powszednim i lepiej w pamięci zostaja mi te cuda, kiedy rzut mi wyszedł. Ci co ze mną grali wiedzą, że rzucając czterema kostkami przegrywam inicjatywe 6 razy na 6 rzutów (przepraszam, czasem jedną wygram - w pierwszej), a 3-4 trafienia na 33 kosci są u mnie czymś normalnym, co można uwzględniac w strategii ataku.
Dust Archives - https://1drv.ms/u/s!AqaoVyYEuTkXmGI1itH ... 7?e=kJxiEF

Maszeruj albo zdychaj!

JaQbek
Awatar użytkownika
Marine
Posty: 508
Rejestracja: 28 lut 2016, 21:22

Re: 7 stycznia 2017 - Turniej Warszawa

Postautor: JaQbek » 11 sty 2017, 10:25

Potwierdzam te słowa.
Zaczęło się od Operacji Icarus w starożytnych czasach v.1.0.
Dodatek zawierał Bawełniaka oraz PancerMajstra. Szybki rzut oka na staty i już widać że Majster jest potrzebny jak czyrak na tyłku, zaś Bawełniak ma srogie statystyki oraz czitdefy.
I co ?
Michał wystawił to bydle w Punisherze (był wtedy pilotem, można było ;) ) i próbuje bić moje jednostki. Troszkę pobił ale odgryzłem się także. I co ...... Bawełniak 2 razy zepsuł czitdefa i poszedl do piachy razem ze swoim mechem :D
A taki ładny był ! Nowy ! Amerykansy !
Bro, do you even blitz ?


Wróć do „Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości