Turniej 75 punktów 22.10 - Łódź

Informacje o wszystkich turniejach w których pojawia się DUST, zarówno tych oficjalnych jak i nieoficjalnych.
Ves
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 106
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:26

Re: Turniej 75 punktów 22.10 - Łódź

Postautor: Ves » 23 paź 2016, 01:37

Pierwszy Łódzki turniej Dusta uważam za udany :) Zjawiło się 8 osób - w tym 3 z Warszawy, 1 z Wrocławia i 4 z Łodzi. Po zaciętych bojach top 3 zdobyły armie niemieckie (przy 1 SSU, 2 Aliantach i 6 Osi) - mnie udało się zwyciężyć (mam nadzieję że laserowy pzkpfw IV nie był zbyt OP), drugie miejsce dla Tomka, a miejsce na podium zamknął Jaqubek. Konkurs malarski na bohatera wygrał Janek i jego najemniczka (ach te łuski pod KMem). Dziękuję przybyłym za obecność i dobrą zabawę bez ciśnienia, a także warfactory.pl - Markowi za zasponsorowanie nagrody i użyczenie terenu, Nanitproject za zajebiste kontenery z dedykacją i grawerem dla każdego uczetnika, Gralnia - Gry bez prądu za miejscówkę. Mam nadzieję że uda nam się organizować cyklicznie kolejne turnieje i będą one jeszcze liczniejsze.
Po krwawych starciach operacja "Upadek Gawrona" zakończyła się odzyskaniem przez wojska Osi kontenerów z VK. Alianci i SSU przegrupowują jednak już swoje siły... cdn.

fotki na facebooniu https://www.facebook.com/groups/1045291 ... 381604619/
Graczy z Łodzi zapraszam do kontaktu

Mysza
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 26
Rejestracja: 29 lut 2016, 23:13

Re: Turniej 75 punktów 22.10 - Łódź

Postautor: Mysza » 23 paź 2016, 10:22

Bardzo dziękuje za naprawdę fajny turniej . Już wiem ,że w ten system będę grał . Super ludzie i system ... przepis na fajną zabawę . Gratulacje dla organizatora za kawał dobrej roboty .

Mysza
Awatar użytkownika
Untertoten
Posty: 26
Rejestracja: 29 lut 2016, 23:13

Re: Turniej 75 punktów 22.10 - Łódź

Postautor: Mysza » 23 paź 2016, 13:14

Takie moje małe podziękowanie za turniej .

https://youtu.be/CooZt3fBAkU


Wróć do „Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość